Nacházíte se zde: Úvod » Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti webového obsahu naší školy dle zákona č. 99/2019

Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky Mateřské školy Milotice nad Opavou, splňují požadavky dle par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Pro popis informací na tomto webu je použit značkovací jazyk HTML 5, pro popis vzhledu pak stylový předpis CSS. Některé funkce, jako například interaktivní prohlížeč fotografií, vyžadují povolený klientský scriptovací jazyk JavaScript. Webové stránky jsou optimalizovány pro zobrazení na všech běžně používaných zařízeních (počítač, notebook, tablet, smart-phone), nezávisle na zvoleném webovém prohlížeči nebo velikosti displeje.

Vzhled webových stránek lze také přepnout do „zjednodušeného režimu“, pomocí tlačítka „Jednoduché zobrazení“ ve spodní části jakékoliv podstránky.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu, případně je uvedena informace o formátu a možnosti jeho otevření.

Dokumenty a jiné materiály se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF (pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader, případně lze doinstalovat doplněk přímo do webového prohlížeče)
  • DOC(X), XLS(X), PPT(X) (formáty programů Microsoft Office, které je možné otevírat také v aplikacích OpenOffice, Google Docs, Office Live, apod.)
  • ZIP (některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány (komprimovaný soubor je možné dekomprimovat přímo v OS Windows, v případě jiného OS je možné stáhnout zdarma nástroj na dekomprimaci))

Kontakt

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu či důvodnému podezření, že webová stránka nesplňuje požadavky par. 4 a 5 nebo že je důvod podle písmene b) neopodstatněný, včetně možnosti podat podnět vůči příslušným státním orgánům, můžete psát na adresu ms.milotice@seznam.cz.

Nacházíte se zde: Úvod » Prohlášení o přístupnosti